2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Jastrzębie-Zdrój
Dodane 23 kwietnia 2024

PRACA- sprzedawca w damskim butiku odzieżowym

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukiwany pracownik na stanowisko sprzedawca w butiku odzieżowym

Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój/Wodzisław Śląski

Obowiązki:

  • obsługa klienta zgodnie z standardami firmy

  • doradztwo w doborze ubrań i akcesoriów

  • obsługa kasy fiskalnej

  • dbanie o estetyczny wygląd sklepu

  • dbałość o porządek i ekspozycje towaru

  • prowadzenie transmisji live

  • obsługa Facebooka/instagrama/strony internetowej

  • wykonywanie zdjęć produktów

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy o podobnym stanowisku mile widziane, ale nie jest konieczne

  • komunikatywność i umiejętność pracy z klientem

  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej oraz podstawowych programów na komputerze

CV PROSIMY WYSYŁAĆ POPRZEZ OLX, WYMAGANE ZDJĘCIE W CV

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój,

Śląskie

Śląskie, Jastrzębie-Zdrój
ID: 914063205