2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Praga-Południe
Dodane 13 kwietnia 2024

Praca SPRZEDAWCA/BARISTA w najstarszej cukierni na Saskiej Kępie

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Umowa o dzieło

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dołącz do nas i zostań częścią najstarszej cukierni na Saskiej Kępie!

Zostań SPRZEDAWCĄ / BARISTĄ

Kogo poszukujemy:

  • osoby pracowitej, uczciwej, odpowiedzialnej, zaangażowanej, która potrafi pracować w zespole

  • osoby z pozytywną energią i lubiącą ludzi, która ma łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • osoby chętnej do podjęcia dłuższej współpracy w elastycznych godzinach (praca zmianowa: w godzinach porannych, godzinach popołudniowych i w weekendy)

  • osoby posiadającej aktualną książeczkę sanepidowską

Zadania do wykonania:

  • przyjazna obsługa naszych Gości i aktywna sprzedaż produktów

  • przygotowywanie kaw, herbaty, innych napoi zgodnie ze standardami

  • wykonywanie bieżących zadań w kawiarni m.in. dbanie o sprzęty, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

  • dbanie o czystość w lokalu poprzez wykonywanie czynności jak sprzątanie sali i stolików, zmywanie naczyń czy wynoszenie śmieci

Nasza propozycja:

  • możliwość dostosowania grafiku do potrzeb czasowych

  • umowa zlecenie pozwalająca łączyć pracę ze studiami lub innymi aktywnościami życiowymi.

  • stawka godzinowa

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie maila z CV na adres: pracawirenie.gmail.com lub o kontakt telefoniczny: 504 226 369

Doświadczenie nie jest wymagane – wszystkiego Cię nauczymy!

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 911501225