2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Praga-Północ
Dodane 05 kwietnia 2024

Praca sprzedawca (5-15 tyś zł): Droga rozwoju i wysokich zarobków

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaRekrutacja online

Ogłoszenie o Pracę: Key Account Manager w Firmie Allies Solution

Lokalizacja: Warszawa, ul. Jagiellońska 32, blisko stacji metra Wileńska

Godziny pracy: Poniedziałek - piątek, elastyczne

Wynagrodzenie: 5 - 15 tyś zł, zależne od wyników

KIM JESTEŚMY? Allies Solution jest firmą specjalizującą się w sprzedaży B2C i pomagamy naszym partnerom w sprzedaży ich produktów. Nasz zespół składa się z młodych i pełnych energii profesjonalistów, którzy od wielu lat odnoszą sukcesy w branży.

Opis stanowiska:

- Budowanie długofalowych relacji z klientami

- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów poprzez ciągły kontakt z zainteresowanymi klientami, zgodnie ze strategią firmy

- Praca na ciepłych leadach, prowadzenie rozmów tylko z osobami zainteresowanymi dostępnym produktem (kursy online)

- Skuteczna implementacja udoskonalanej strategii komunikacji

- Prowadzenie negocjacji handlowych i finalizacja transakcji

- Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta oraz dbałość o spełnienie ich potrzeb

 Wymagania:

- Doskonała umiejętność klarownej komunikacji oraz doskonała dykcja

- Duża dbałość o szczegóły i skrupulatność w działaniu

- Zdolność logicznego myślenia oraz szybkiego podejmowania decyzji

- Chęć ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego

 Osoby regularnie uprawiające sport bądź uczestniczące w zawodach są szczególnie mile widziane!

Dołączając do naszego zespołu, otrzymasz wsparcie doświadczonego teamu, który z pasją podchodzi do pracy i realizacji celów. Oferujemy Ci możliwość zdobycia niezbędnej wiedzy oraz umiejętności, które pozwolą Ci odnieść sukces w świecie sprzedaży. Wierzymy, że dobra i precyzyjna komunikacja to klucz do sukcesu w życiu zawodowym oraz prywatnym. Praca w przyjaznym środowisku, elastyczne godziny oraz atrakcyjne wynagrodzenie są tylko niektórymi z benefitów, jakie proponujemy.

Jeśli jesteś gotowy na wyzwania z ogromnymi możliwościami, aplikuj i dołącz do naszego zespołu.

Termin składania aplikacji: Do odwołania

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 909726377