2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Sękocin Stary
Dodane 22 kwietnia 2024

PRACA! Sprzątanie Sękocin Stary Janki

Wynagrodzenie

3 500 - 3 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sękocin Stary

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Zakres obowiązków:

Utrzymanie czystości w obszarze biurowym lub magazynowym, w tym:

• Sprzątanie powierzchni biurowych, recepcji, kuchni, toalet, korytarzy

• Odkurzanie wykładzin

• Mycie ekspresów

• Codzienne opróżnianie koszy

Wymagania:

• Dokładność i sumienność

• Zaangażowanie w wykonywaną pracę

• Dyspozycyjność do pracy

• Godziny pracy do ustalenia

 • Atrakcyjna stawka zależna od doświadczenia

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę

• Przyjazne miejsce pracy – klimatyzowane pomieszczenia o podwyższonym standardzie czystości

Oferta skierowana również do Kandydatów i Kandydatek z niepełnosprawnościami. Aplikując na to stanowisko, masz pewność, że będziesz oceniany/a wyłącznie na podstawie swoich kompetencji.

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, zadzwoń JUŻ TERAZ

Lokalizacja

Sękocin Stary,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sękocin Stary
ID: 913774163