2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Sękocin Stary
Dodane 22 maja 2024

PRACA! Sprzątanie produkcja Sękocin Stary Janki druga zmiana

Wynagrodzenie

27,70 - 28,20 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Sękocin Stary

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

OPIS

Zakres obowiązków:

Utrzymanie czystości w obszarze produkcyjnym, magazynowym oraz stanowisk serwisowych, w tym:

• Sprzątanie powierzchni płaskich, sprzątanie stanowisk serwisowych (serwis elektroniki)

• Mycie myjką pchaną podłóg

• Opróżnianie koszy

Wymagania:

• Dokładność i sumienność

• Zaangażowanie w wykonywaną pracę

• Dyspozycyjność do pracy

• Praca w godzinach 14:00-22:00 poniedziałek-piątek

 • Atrakcyjna stawka zależna od doświadczenia

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę

• Przyjazne miejsce pracy – klimatyzowane pomieszczenia o podwyższonym standardzie czystości

Oferta skierowana również do Kandydatów i Kandydatek z niepełnosprawnościami. Aplikując na to stanowisko, masz pewność, że będziesz oceniany/a wyłącznie na podstawie swoich kompetencji.

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, zadzwoń JUŻ TERAZ 6-0-9-1-0-6-8-6-7

Lokalizacja

Sękocin Stary,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sękocin Stary
ID: 913774163