2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Podkarpackie
  6. Spedycja - Rzeszów
Dodane 17 kwietnia 2024

Praca - Spedytor międzynarodowy

Wynagrodzenie

3 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych;

  • Przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji z klientami firmy;

  • Obsługa klientów poprzez realizację zleceń spedycyjnych;

  • Kontrola realizacji zaplanowanych zamówień

  • Monitoring obsługiwanych zleceń

  • Prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń

  • Dbanie o wysoką jakość / terminowość realizowanych zleceń

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy w oparciu o wizję i misję firmy;

  • Obsługa giełd transportowych;

  • Obsługa samochodów w ruchu krajowym i międzynarodowym.

Nasze wymagania

  • Znajomości języka angielskiego (umożliwiająca komunikację z klientem);

  • Umiejętności samodzielnej organizacji pracy;

  • Kreatywności oraz umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Umiejętności budowania oraz utrzymywania dobrych i długofalowych relacji z Klientami;

  • Biegłej znajomości obsługi programów komputerowych;

  • Zaangażowania i samodyscypliny;

    To oferujemy

    • Atrakcyjny system wynagrodzenia podstawa + prowizja;

    • Współpracę z doświadczonymi dyspozytorami;

    • Kompletne szkolenie oraz pomoc w zbudowaniu bazy klientów;

    • Stabilne warunki zatrudnienia

    • Niezbędne narzędzia pracy: laptop

    • Nieograniczone możliwości zarobkowe

    • Dobra atmosfera i wsparcie.

PROSZĘ O WYSLANIE CV NA MAILA LUB W WIADOMOŚCI

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 878898505