2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Pomorskie
  6. Wsparcie techniczne - Gdańsk
  7. Wsparcie techniczne - Jasień
Dodane Dzisiaj o 15:50

Praca - Specjalista Serwisu IT - Gdańsk - II Linia Wsparcia

Lokalizacja

Gdańsk, Jasień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Euvic IT poszukuje osób na stanowisko Specjalistki / Specjalisty Serwisu IT, które mają już pierwsze doświadczenie w branży, zdobyły wykształcenie o profilu informatycznym i pragną rozwijać się dalej w obszarze IT! Dołącz do kilkuosobowego teamu, który realizuje projekty ścisłą współpracą z Klientem.

Gotowi na nowe wyzwania?

Technologie: OS Windows, Checkpoint, SCCM, MS Office, Sieci LAN/WAN

Zakres zadań:

  • Diagnozowanie i naprawa sprzętu (PC, laptopy)

  • Rozwiązywanie problemów użytkowników (II linia wsparcia)

  • Znajomość zagadnień związanych z konfiguracją i utrzymaniem sieci LAN/WAN i WLAN

  • Instalacja i konfiguracja sprzętu oraz oprogramowania

Wymagania:

  • Biegła znajomość środowiska Windows i innego oprogramowania Microsoft

  • Wyształcenie wyższe o profilu informatycznym

  • Dyspozycyjność i punktualność

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność i chęć pracy w zespole

Mile widziane:

  • Angielski w stopniu komunikatywnym (B1/B2)

Oferujemy:

  • Pracę stacjonarną, lokalizacja Gdańsk

  • Rekrutację w formie zdalnej

  • Pakiet benefitów do wyboru: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karty sportowe (Multi Sport, Medicover Sport)

  • Pracę w stale rozwijającej się firmie, która dba o przyjazne relacje i ceni sobie dobrą atmosferę

Proces Rekrutacji:

  • Proponujemy krótki proces rekrutacyjny składający się z rozmowy z Managerem po stronie Euvic IT.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Jasień
ID: 910347269