2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Wielkopolskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Kalisz
Dodane 28 kwietnia 2024

Praca - Specjalista ds. Obsługi Klienta Finansowo-Ubezpieczeniowego

Wynagrodzenie

3 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kalisz

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Firma OVB to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży finansowo-ubezpieczeniowej, specjalizująca się w obsłudze klientów indywidualnych i biznesowych. W związku z otwarciem nowego biura w Kaliszu poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: Specjalista ds. Obsługi Klienta Finansowo-Ubezpieczeniowego

Miejsce pracy: Kalisz i okolice, praca hybrydowa

Obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa klientów indywidualnych i biznesowych w zakresie produktów finansowych i ubezpieczeniowych.

  • Doradztwo i pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań finansowych i ubezpieczeniowych dostosowanych do potrzeb klienta.

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami i dbałość o ich satysfakcję.

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie bazy klientów firmy.

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy w dowolnych godzinach.

  • System wdrożenia i pełne wsparcie w procesie adaptacji do nowych obowiązków.

  • Trzy formy zatrudnienia do wyboru: własna działalność, status studenta, umowa zlecenie (wymagana równoczasowa praca na etacie).

  • Wynagrodzenie zależne od zaangażowania i osiąganych wyników.

  • Możliwość awansu na stanowisko menadżerskie i kierowania zespołem po osiągnięciu określonych celów.

  • Możliwość ciągłego rozwoju osobistego i zawodowego

Wymagania:

  • Min. średnie wykształcenie

  • Niekaralność

  • Komunikatywność i umiejętności interpersonalne.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Motywacja do osiągania celów.

  • Pozytywne podejście do wyzwań.

  • Chęć rozwoju zawodowego w branży finansowo-ubezpieczeniowej.

  • Mobilność

  • Rzetelność

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, lubiącą pracę z ludźmi, nastawioną na rozwój osobisty i zawodowy to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w dynamicznej branży finansowo-ubezpieczeniowej!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego CV na adres e-mail.

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 899488153