2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Tarnowo Podgórne
Dodane 06 maja 2024

PRACA - Specjalista ds. księgowości

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Firma AliWojTrans poszukuje specjalisty ds. księgowości. Praca wykonywana będzie w nowej siedzibie przy ul. Poznańskiej w Tarnowie Podgórnym.

Zakres obowiązków:

1.       Wsparcie działu księgowości w codziennych zadaniach.

2.       Weryfikacja dokumentów kosztowych i ich księgowanie.

3.       Archiwizacja dokumentów księgowych.

4.       Monitorowanie skrzynki pocztowej działu księgowości.

5.       Wprowadzanie wyciągów bankowych, monitorowanie i rozliczanie płatności.

6.       Wsparcie w fakturowaniu sprzedaży na podstawie zleceń.

Oczekiwania:

1.       Znajomość bieżących przepisów podatkowych z zakresu CIT i VAT.

2.      Znajomość programu MS Office (Word, Excel).

3.       Doświadczenie w pracy na pełnej księdze.

4.       Mile widziana znajomość funkcjonowania kont zespołu „5” oraz przepisów podatkowych odnośnie krajowego i wewnątrzwspólnotowego świadczenia usług z zakresu przewozu osób i transportu drogowego towarów.

5.       Dodatkowym atutem będzie znajomość programu ENOVA.

Oferujemy:

1. Stabilne i perspektywiczne zatrudnienie.

2. Możliwość rozwoju zawodowego i niezbędne szkolenia.

3. Pracę w nowo powstałym biurze w Tarnowie Podgórnym.

Administratorem danych osobowych jest ALI-WOJ-TRANS SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Suchym Lesie przy ul. Chabrowej 26. Dane osobowe zawarte w ofercie pracy będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Każdy Kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i prawo ich poprawiania. Dane Kandydat podaje dobrowolnie.

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Tarnowo Podgórne
ID: 894459718