2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Zabrze
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca - Sklep piekarniczy

Lokalizacja

Zabrze

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Zatrudnimy osoby do pracy w sklepie piekarniczym w Zabrzu na umowę o pracę na pół etatu lub pełny etat. Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV swoich kandydatur wraz z aktualną klauzulą CV.

Twoje obowiązki:

- Sprzedaż artykułów dostępnych w ofercie,

- utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy oraz poza nim.

Oczekujemy:

- Uśmiechu i pozytywnego nastawienia w kontaktach z klientami,

- uczciwości, komunikatywności oraz chęci do pracy,

- aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej,

- znajomość obsługi kasy fiskalnej.

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 840775939