2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Małopolskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Bochnia
Dodane 14 maja 2024

Praca sklep medyczny Fizjoterapeuta/ Pielęgniarka/Technik farmacji

Lokalizacja

Bochnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy kandydata na stanowisko SPRZEDAWCA w Sklepie Medycznym w Bochni.

Wymagane uprawienia: fizjoterapeuty, technika farmacji/farmaceuty, pielęgniarki do realizacji wniosków NFZ.

Wyślij swoje CV do nas przez OLX!

Praca na tym stanowisku polega przede wszystkim na bezpośredniej obsłudze klienta w sklepie stacjonarnym.

Co oferujemy?

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • praca stała , umowę o pracę i stabilne wynagrodzenie

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sprzedaż materiałów medycznych oraz towarów refundowanych w sklepie stacjonarnym,

  • wystawianie dokumentów handlowych,

  • kompleksowa obsługa klienta, doradztwo medyczne.

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie w zawodzie: technik ortopeda, fizjoterapeuta ( konieczny numer nadany przez KIF), technik farmacji, magister farmacji, pielęgniarka lub wykształcenie średnie z ukończonym kursem (do 10.02.09 r.) z zakresu towaroznawstwa materiałów medycznych,

  • umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych,

  • doświadczenie w obsłudze klienta bezpośredniego,

  • samodzielność, odpowiedzialność.

TO OFERUJEMY:

  • środki ochrony i bezpieczne warunki pracy,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,

  • przyjazną atmosferę,

  • profesjonalizm.

Godziny pracy: pon- pt 8:00-16:00,

Okres próbny: 3 miesiące.

Zastrzegamy kontakt z wybranymi osobami i z góry prosimy o cierpliwość.

Lokalizacja

Bochnia,

Małopolskie

Małopolskie, Bochnia
ID: 686966708