2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Mielno
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca sezonowa z Pierre Rene Professional

Wynagrodzenie

4 400 - 4 401 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mielno

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Firma Pierre Rene z 20 letnim doświadczeniem w branży kosmetycznej poszukuje do pracy sezonowej w Mielnie na stanowisko Doradca Klienta / Sprzedawca.

Praca od 22.06.2024 do 01.09.2024, 6 dni w tygodniu po 8 godzin dziennie w godz. 13:00 - 21:00.

Wynagrodzenie 4.400 netto. Poza wynagrodzeniem podstawowym oferujemy premię uznaniową oraz zwrot kosztów za dojazdy.

Zakres obowiązków: Pracownik w podległym sklepie będzie doradzać Klientom przy wyborze kosmetyków do makijażu, produkty do stylizacji paznokci oraz produkty do pielęgnacji skóry. Będzie dbać o wizerunek i relację z Klientem, o odpowiednią ekspozycję produktów, przyjmować i rozkładać towar oraz o czynności porządkowe.

Mile widziane doświadczenie w branży beauty.

Lokalizacja

Mielno,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Mielno
ID: 914440440