2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zachodniopomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Sarbinowo
Dodane 10 kwietnia 2024

Praca sezonowa w sklepie nad morzem z zakwaterowaniem - Sarbinowo

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Sarbinowo

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Sklep spożywczy w Sarbinowie zaprasza do aplikowania na stanowisko ekspedienta/ekspedientki.

Okres zatrudnienia: maj/czerwiec - sierpień/wrzesień 2024 (do indywidualnego ustalenia)

Oczekiwania:

· Pełna dyspozycyjność w sezonie letnim,

· Gotowość do pracy zmianowej,

· Książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych (sanepidowska),

· Ukończony 18 rok życia,

· Zdolności komunikacyjne, samodzielność i umiejętność pracy w zespole,

Mile widziane:

· Doświadczenie w pracy w sklepie oraz obsłudze kasy fiskalnej.

· Prawo jazdy kategorii B.

Podstawowe obowiązki:

· Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej

· Bieżące uzupełnianie towarów na półkach i zgłaszanie braków do kierownika,

· Utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy,

Oferujemy:

· Zatrudnienie na umowę zlecenie,

· Wynagrodzenie: 23 zł netto (na rękę) za godzinę + premie uznaniowe,

· Zakwaterowanie w pokojach 2,3,4-osobowych z łazienką, znajdujących się w pensjonacie przy sklepie,

· Częściowe wyżywienie + rabaty na posiłki w restauracji,

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu i spełniasz powyższe wymagania, nie zwlekaj!

Lokalizacja

Sarbinowo,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Sarbinowo
ID: 910935805