2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Zachodniopomorskie
  6. Kucharz - Niechorze
Dodane 21 kwietnia 2024

Praca sezonowa w Niechorzu - Smażalnia/Pizzeria- kucharz/pizzerman

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Niechorze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Witam,

do pracy w smażalni/pizzerii nad morzem w sezonie letnim poszukujemy osób na stanowisko - kucharz/pizzerman

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie potraw zgodnie z przyjętymi standardami
  • Nadzór nad jakością wydawanych dań
  • Utrzymanie czystości na swoim stanowisku pracy

Wymagania

  • Samodzielność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Język polski lub angielski komunikatywny
  • Książeczka sanepidowska
  • Wymagane doświadczenie w pracy na stanowisku pizzerman
  • Pozytywne nastawienie do pracy i sumienne wykonywanie obowiązków

Oferujemy

  • Nocleg
  • Wyżywienie
  • Pracę od 8 do 10 h dziennie
  • Stawkę godzinową od 30zł – 35zł/h netto na rękę (w zależności od umiejętności)
  • Premię uznaniowe uzależnione od zaangażowania
  • Dni wolne w trakcie sezonu
  • Umowa zlecenie/ umowa o pracę / B2B

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV bądź kontakt telefoniczny

Lokalizacja

Niechorze,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Niechorze
ID: 752874519