2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Małopolskie
  6. Pozostałe - Kraków
  7. Pozostałe - Nowa Huta
Dodane 02 kwietnia 2024

Praca sezonowa w lodziarni w Nowej Hucie

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studenta, Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osób do pracy przy sprzedaży w lodziarni przy pl. Centralnym w Nowej Hucie. Praca zarówno w weekendy jak i od poniedziałku do piątku. Sezon zamykamy na okres zimowy w końcówce października.

Wymagania:

- pełnoletność

- komunikatywność (wymagamy płynną znajmość języka polskiego)

- aktualna książeczka zdrowia / badania (Sanepid)

- doświadczenie w sprzedaży wymagane (w sprzedaży lodów mile widziane).

Zakres obowiązków:

- Sprzedaż lodów / obsługa klientów

- Dbałość o czystość lokalu / sali sprzedażowej

Oferujemy:

- Dobre warunki finansowe

- Grafik dopasowany do Twoich zajęć

- Miłą i przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 668491267