2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Wielkopolskie
  6. Pozostałe - Lusówko
Dodane 17 kwietnia 2024

Praca Sezonowa Sprzedaż lodów w Lodziarni

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Lusówko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Opis

Zatrudnimy osoby do pracy w lodziarni w:

  • Lusówko

  • Tarnowo Podgórne - tarnowskie termy

  • Skórzewo, Praca sezonowa od kwietnia do września/października

Szukamy osób dyspozycyjnych w godzinach otwarcia 11-20.

Wymagamy:

  • książeczki sanitarno-epidemiologicznej

  • zaangażowania i uśmiechu ;)

  • dyspozycyjności zarówno w tygodniu, jak i w weekendy, grafiki ustalamy wcześniej i dbamy o to , aby każdy wywiązywał się ze swoich obowiązków

  • status ucznia/studenta będzie dodatkowym atutem

Twoje obowiązki:

  • sprzedaż lodów

  • obsługa klienta

  • dbanie o czystość i wysoką jakość obsługi

Zgłoszenia prosimy wysyłać w wiadomościach lub mailowo.

Nie przyjmujemy osób palących

Gotowość do pracy, szukamy czystych ładnych i pracowitych osób. .

Lokalizacja

Lusówko,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Lusówko
ID: 672911301