2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Łódzkie
  5. Sprzątanie - Załęcze Małe
Dodane 06 maja 2024

Praca sezonowa - sprzątanie domków

Lokalizacja

Załęcze Małe

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Oferta pracy dodatkowej od kwietnia do października - sprzątanie domków i apartamentów o wysokim standardzie, z elastycznym grafikiem w weekendy i w ciągu tygodnia!

Miejsce pracy: Resort Stara Wieś & Odnowa w Załęczu Małym 103A.

Obowiązki:

  • sprzątanie domów i apartamentów z dbałością o wysoki standard

  • rozbieranie i ubieranie pościeli

  • zgłaszanie usterek i nieprawidłowości w wyposażeniu

  • stała współpraca z koordynatorem.

Wymagania:

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy

  • wynagrodzenie: zależne od standardu sprzątanego domku (domki od 25m2 do 80m2) oraz ubranej/rozebranej pościeli,

  • pracę od kwietnia, godziny ustalane indywidualnie z osobami zainteresowanymi.

Nie zapewniamy zakwaterowania. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV.

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu!

Lokalizacja

Załęcze Małe,

Łódzkie

Łódzkie, Załęcze Małe
ID: 829819185