2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Mazowieckie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Warszawa
  7. Pracownik restauracji fast-food - Praga-Południe
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca sezonowa/praca nad Wisłą

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Do naszego sezonowego lokalu gastronomicznego położonego nad malowniczym brzegiem Wisły poszukujemy energicznych osób na stanowisko pracownika kuchni z obsługą kasy fiskalnej. Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, pracę w dynamicznym środowisku i jesteś gotów dołączyć do naszego zespołu, to czekamy właśnie na Ciebie!

Obowiązki:

  • Przygotowywanie i wydawanie posiłków zgodnie z ustalonym menu.

  • Obsługa kasy fiskalnej

  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.

Wymagania:

  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie.

  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole.

  • Doświadczenie w pracy w kuchni lub w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, także w weekendy.

Oferujemy:

  • Pracę w sezonie letnim z możliwością dłuższej współpracy.

  • Stawka 25 zł netto/h

  • Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole.

  • Szkolenie wstępne i wsparcie na każdym etapie pracy.

    Dołącz do nas i spędź lato pracując w jednym z najpiękniejszych miejsc nad Wisłą

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 912771628