2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Goleniów
Dodane 20 kwietnia 2024

Praca sezonowa - obsługa automatów z zabawkami

Wynagrodzenie

30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Goleniów

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Poszukujemy osób do pracy w sezonie 2024 w firmie zajmującej się automatami z kulkami nad morzem. Praca zaczyna się od maja i trwa do końca września. Poszukujemy mężczyzn w wieku do 35 lat z prawem jazdy kat. B.

Charakter pracy

Praca ma charakter delegacyjny. Automaty znajdują się w miejscowościach nadmorskich. Jeździmy i zasypujemy automaty kulkami. Czas delegacji około 3 do 4 dni lub jednodniowe wyjazdy lub praca w bazie (np. przygotowanie automatów do rozwiezienia nad morze). Jeździmy w dwu osobowych zespołach. Baza wyjazdowa znajduje się koło Goleniowa. Oferujemy zakwaterowanie oraz 25 zł na wyżywienie na dzień podczas wyjazdu delegacyjnego.

Czas pracy

Pracujemy 5/6 dni w tygodniu.

Obowiązki

  • prowadzenie samochodu

  • przygotowanie automatów do rozwiezienia

  • zasypywanie automatów zabawkami w punktach

  • konserwacja np. odblokowanie wrzutnika, wymiana uszkodzonego elementu

  • Oferujemy umowę o pracę na czas określony (maj-wrzesień).

  • 6 000 netto zł + Premia (26 netto/h)

Jeżeli chcesz kreatywnie popracować oraz wyrwać się na wakacje a także poznać wszystkie miejscowości nad morzem to ta praca jest właśnie dla Ciebie. Co roku tworzymy fajny, młody zespół. Czekamy na Ciebie !

Lokalizacja

Goleniów,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Goleniów
ID: 913235422