2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Jurata
Dodane 16 kwietnia 2024

Praca sezonowa - doradca w butiku odzieżowym (Hel, Jurata)

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jurata

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Sprzedawca Summer pop up JOYINME w Juracie

Praca w trybie zmianowym, od poniedziałku do soboty.

Czas: Od 30 maja do końca sierpnia 2024.

Zakres obowiązków:

  • codzienna obsługa klienta zgodna ze standardami

  • dbanie o wygląd sklepu, ekspozycję produktów

  • stała komunikacja i współpraca z biurem

Oferujemy:

  • szkolenie wprowadzające

  • swobodną atmosferę

  • zniżkę na produkty

  • możliwość zakwaterowania na Półwyspie dla osób przyjezdnych

Ważne:

  • szukamy więcej niż 1 osoby

  • elastyczny czas pracy

  • preferowane osoby z Półwyspu i okolic

Dołącz do nas! Aplikuj teraz!

Prześlij nam swoje CV oraz kilka słów o sobie.

Lokalizacja

Jurata,

Pomorskie

Pomorskie, Jurata
ID: 912213312