2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Małopolskie
  5. Praca za granicą - Kraków
  6. Praca za granicą - Czyżyny
Dodane 24 maja 2024

Praca sezonowa dla kobiety w Szwecji w sklepie - miejscowość Solleron

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Kraj: SzwecjaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Praca w Sklepie w miejscowość Solleron, region Dalarna (Szwecja).

Miejscowość położona na wyspie na jeziorze, z miejsca zakwaterowania do jeziora ok. 15-20 min. na nogach.

Jest to praca sezonowa od 15.06.2024r. do 30.08.2024 r.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów w języku angielskim,

  • sprzedaż owoców, lodów, kawy, soków, wody itp.

  • dokładanie towaru na półki,

  • zamawianie towaru,

  • utrzymywanie porządku w sklepie (wytarcie lady, zmycie podłogi po zamknięciu sklepu),

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • miłe usposobienie, otwartość - praca z ludźmi,

  • mile widziane doświadczenie w pracy w obsłudze klienta np. w sklepie lub w kawiarni,

  • mile widziana studentka.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy, do dyspozycji rower.

  • wynagrodzenie 18.000 - 20.000 koron szwedzkich.

    Szukam pracownika w imieniu pracodawcy. Sama pracowałam w tym sklepie w 2020 r. , więc odpowiem na wszystkie pytania.

    • Proszę o kontakt telefoniczny po godzinie 15.30.

      60*******74

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 920592256