2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Zachodniopomorskie
  5. Montaż i serwis - Wałcz
Paweł
Dodane 27 maja 2024

Praca: serwisant sprzętu

Wynagrodzenie

5 090 - 6 850 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wałcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

Serwisant sprzętu

Jeśli:

  • masz w sobie naturalną chęć pomocy ludziom

  • jesteś konsekwentny i zawsze realizujesz zadania od A do Z

  • masz podstawową wiedzę z zakresu mechaniki, elektroniki i elektryki

  • problem to dla Ciebie wyzwanie, a nie ściana nie do przejścia

  • znasz angielski przynajmniej w stopniu podstawowym

  • nawiązywanie kontaktów i rozmowa z obcymi osobami nie sprawia Ci trudności

  • jesteś dyspozycyjny, nie przeszkadza Ci nienormowany czas pracy

  • masz prawo jazdy kat. B

  • nie lubisz zmieniać miejsca pracy

to być może jesteś osobą której szukamy.

Kilka słów o nas...

Eurosport-fitness - od 14 lat wyposażamy i serwisujemy kluby fitness na terenie całego kraju. Posiadamy własny magazyn i warsztat o powierzchni 2000m2. Wierzymy, że dostarczając naszym klientom sprzęty oraz serwis najwyższej jakości spełniamy ich marzenia i ułatwiamy prowadzenie własnych biznesów. Obecnie pracujemy w składzie 8-osobowym, dobierając zadania odpowiednio do predyspozycji i talentów osób je wykonujących. Cenimy jasne zasady i takimi również kierujemy się szukając pracowników dopasowanych zarówno do naszej firmy, jak i do roli, jaką mają w niej pełnić. Chcemy, aby praca przez Ciebie wykonywana była tą, która będzie Ci przynosić satysfakcję i wnosić wartość w życie naszych klientów. Uwielbiamy pracę dobrze zorganizowaną i poukładaną, pamiętając też o tym, że nie konkurujemy między sobą o tytuł „najlepszego”, tylko współpracujemy - dzięki temu wszyscy razem dążymy do bycia najlepszymi w branży.

Twoje zadania w naszym zespole:

  • kontakt z klientami

  • przeglądy konserwacyjne sprzętu u klienta

  • diagnozowanie usterek

  • drobne naprawy sprzętu u klienta

  • wyjazdy instalacyjne

  • montaż i demontaż maszyn siłowych oraz sprzętu cardio

  • wyszukiwanie i zamawianie części zamiennych na polskich i zagranicznych portalach sprzedażowych

  • samodzielna organizacja pracy, dzięki której będziesz terminowo realizować zlecone przeglądy i naprawy

Zapraszamy do kontaktu jeśli:

  • odpowiedziałeś TAK na wszystkie pytania z początku ogłoszenia

  • masz naturalne predyspozycje i cechy osobowości potrzebne do takiej pracy

  • masz min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny.

Co oferujemy?

Trzy stopnie awansu na tym stanowisku:

1. Junior.

To czas, kiedy będziesz stopniowo wdrażać się do nowych obowiązków i poznawać specyfikę naszej branży. Na tym etapie będziesz konsultować wszystkie decyzje z wyznaczonymi, bardziej doświadczonymi pracownikami firmy. Otrzymasz dokładne wskazówki dotyczące napraw i części, jakie masz zastosować. Prace będziesz wykonywać w siedzibie firmy.

2. Senior.

Masz już pewną wiedzę, którą możesz wykorzystać w pracy, przyszedł więc czas na pierwsze wyjazdy z teren, ale na tym etapie będzie Ci towarzyszył inny pracownik firmy. Serwisant na etapie seniora może już samodzielnie dobierać części używane do napraw, ale decyzje nadal konsultuje z wyznaczonymi pracownikami.

3. Ekspert.

To czas na w pełni samodzielną pracę. Na tym etapie czekają Cię samodzielne wyjazdy na naprawy, przeglądy serwisowe i montaże. Sam diagnozujesz usterki i decydujesz, jak i z pomocą jakich części naprawisz uszkodzone maszyny.

Możesz również wprowadzać własne pomysły, jak usprawnić pracę (doceniamy to!). Do Twoich obowiązków będzie również należało zamawianie części w kraju i za granicą.

Zakres twoich obowiązków na etapie eksperckim obejmuje także kontakty z klientami – według ustalonych zasad i zgodnie z polityką naszej firmy.

Wynagrodzenie na stanowisku serwisanta w naszej firmie uzależnione jest od etapu, na którym się znajdujesz. Pamiętaj, że przejście każdego z nich może Ci zająć kilka tygodni, a nawet miesięcy. O tym, czy jesteś już gotowy na następny krok zdecydujemy biorąc pod uwagę efekty Twojej pracy i opinie klientów.

Na co jeszcze możesz liczyć?

  • Umowę o pracę.

  • Pracę od poniedziałku do piątku.

  • 40-godzinny tydzień pracy, z zastrzeżeniem, że nie zawsze jest to 8 godzin dziennie (jeśli pracujesz dłużej, możesz wziąć dzień wolny w innym terminie).

  • Samochód służbowy.

  • Jasne zasady i precyzyjnie określony zakres zadań.

  • Czas na zdobycie wiedzy i doświadczenia – na początku będziesz pracować w firmie, gdzie wszystkiego Cię nauczymy. Pierwsze wyjazdy będziesz odbywać razem z naszym doświadczonym pracownikiem, dopiero potem przyjdzie czas na samodzielną pracę.

  • Możliwość przedstawiania i wdrażania własnych pomysłów.

  • Pracę w atmosferze skierowanej na współpracę.

  • Wynagrodzenie w okresie próbnym Junior 3800 na rękę

  • Wynagrodzenie po okresie próbnym:

    Senior 4000 na rękę

    Ekspert 5000 na rękę

Proces rekrutacji:

  • analiza zgłoszeń - wyłącznie kompletnych, czyli tych, które zawierają CV i wykonane zadanie, które znajdziesz poniżej

  • rozmowa kwalifikacyjna

  • umowa na okres próbny 3 miesiące

  • umowa na czas określony 1 rok

  • umowa na stałe.

Chcesz aplikować ?

Jeśli już wiesz, że to Ciebie właśnie szukamy, prześlij nam swoje aktualne CV oraz plik z wykonanymi zadaniami:

  • wyobraź sobie, że musisz poinformować klienta o opóźnionej dostawie – jak to zrobisz? (napisz 3-4 zdania)

  • znajdź pas biegowy do bieżni Life Fitness 95TI – przyślij nam link, gdzie można go kupić.

UWAGA! Odpowiadamy wyłącznie na wybrane i kompletne aplikacje (czyli CV plus zadania).

Administratorem Twoich danych jest firma Eurosport-fitness z siedzibą w Wałczu ul. Budowlanych 10A. Dane zbierane są tylko dla potrzeb rekrutacji i nie będą przekazywane osobom trzecim. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania ich usunięcia.

Lokalizacja

Wałcz,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Wałcz
ID: 871731173