2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Czeladź
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Kolonia Małobądź
Dodane 14 kwietnia 2024

praca SERWIS CIĘŻAROWY biuro obsługa klienta tylko DOŚWIADCZENIE

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Czeladź, Kolonia Małobądź

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Witam,

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa i profesjonalna obsługa Klientów serwisu

  • nadzór nad prowadzonymi naprawami oraz dbanie o ich terminowość

  • kontrola jakości zleconych prac w ustalonym zakresie

  • budowanie relacji z klientem

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • znajomość budowy samochodów typu autotransporter

  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku;

  • Stałe zatrudnienie;

  • Motywacyjny system wynagrodzeń i premiowania osiąganych wyników;

  • Przyjazną atmosferę pracy

Informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje, pozostałym kandydatom dziękujemy za okazane zaangażowanie.

PRACA TYLKO DLA LUDZI ZAANGAŻOWANYCH CHCĄCYCH SIĘ ROZWIJAĆ. WYNAGRODZENIE ADEKWATNE DO ZAANGAŻOWANIA I UMIEJĘTNOŚCI.

Śląskie

Śląskie, Czeladź, Kolonia Małobądź
ID: 911783832