2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Sopot
  6. Budowa / remonty - Centrum
Dodane 15 maja 2024

Praca remonty wykończenia

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sopot, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma AMIBUD specjalizująca się w remontach i wykończeniach wnętrz poszukuje do swojego zespołu pracowników na stanowiska:

- Malarz

- Płytkarz

- Hydraulik

- Elektryk

- Monter płyt kartonowo-gipsowych

  • Osoby bez doświadczenia również mile widziane (pomocnik)

Opis stanowiska: Do głównych obowiązków zatrudnionych osób będzie należało: - Wykonywanie prac remontowych i wykończeniowych zgodnie z planem - Przygotowanie powierzchni do malowania, tynkowania oraz układania płytek - Montaż instalacji hydraulicznych i elektrycznych - Montaż ścian i sufitów z płyt gipsowo-kartonowych - Dbałość o porządek na stanowisku pracy

Wymagania: - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - Znajomość technik remontowych i wykończeniowych - Sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę - Umiejętność pracy w zespole - Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy: - Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę - Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności - Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji - Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 53*******88.

Dołącz do naszego zespołu i wspólnie realizujmy ambitne projekty!

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Centrum
ID: 918482962