2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Ursynów
Dodane 14 maja 2024

Praca Psi fryzjer / Groomer Salon CHICHI DOG Warszawa, Ursynów

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Praca od zaraz.

TWOJE ZADANIA:

kompleksowa pielęgnacja psów wszystkich ras

Trymowanie - okazjonalnie

dbanie o sterylność narzędzi groomerskich

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

doświadczenia na podobnym stanowisku

bardzo dobrego podejścia do zwierząt

pracowitości, otwartości i umiejętności pracy pod presją czasu

wysokiej kultury pracy i dokładności w realizacji zadań

samodzielności

Aplikację osób które potrzebują trochę doszlifować swój warsztat również rozważamy.

OFERUJEMY:

pracę w wiodącym warszawskim salonie pielęgnacji psów

bardzo dobre zarobki

dużo klientów (stała baza małych grzecznych psów)

fajną atmosferę w zespole

elastyczny czas pracy

duży przekrój ras psów

możliwości rozwoju

pracę 5 dni w tygodniu. W tym 2-3 soboty w miesiącu.

dobrą kawę i dużo możliwości do pokazania jak dobrym groomerem jesteś ;)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciami swoich prac na adres e-mail.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 801138448