2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Małopolskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Laskówka Chorąska
Dodane 09 kwietnia 2024

Praca przy zakładaniu ogrodów od zaraz, ogrodnik

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Laskówka Chorąska

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma ogrodnicza poszukuje kandydata do pracy przy zakładaniu ogrodów od zaraz.

Nie wymagamy doświadczenia, osoba chętna do pracy będzie w stanie nauczyć się wykonywania zadań w ciągu tygodnia.

Zakres obowiązków:

-zakładanie trawników,

-rozkładanie geowłókniny,

-sadzenie roślin,

-grabienie,

-cięcie roślin itp.

Wypłata co tydzień.

Wymagania

-brak nałogów, -punktualność, -skrupulatność i dokładność, mile widziana osoba z prawem jazdy kat. B

Prosimy o kontakt telefoniczny tylko osoby zdecydowane. Wynagrodzenie do ustalenia po rozmowie telefonicznej.

Lokalizacja

Laskówka Chorąska,

Małopolskie

Małopolskie, Laskówka Chorąska
ID: 910528641