2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Dolnośląskie
  5. Sprzątanie - Długołęka
Dodane 09 kwietnia 2024

Praca przy sprzątaniu - Długołęka

Lokalizacja

Długołęka

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Do naszego nowego obiektu szukamy 2 osoby do sprzątania pomieszczeń w salonie samochodowym w Długołęce. Godziny pracy od 17 do 21 czasem 22 , praca od poniedziałku do piątku plus co druga sobota.

Finalnie ekipa skłąda się z 2 osób na zmianie dziennej i 4 osób na wieczornej.

Praca od zaraz

Po więcej informacji proszę dzwonić od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00 - 20.00

OBOWIĄZKI:

sprzątanie;

  • pomieszczeń biurowych i socjalnych

  • korytarzy, schodów, ciągów komunikacyjnych

  • sali sprzedaży samochodów, sali napraw

  • kuchni pracowniczych

  • WC, szatni, prysznicy

OFERUJEMY:

• umowę zlecenie

• praca od poniedziałku do piątku plus co druga lub co trzecia sobota

• po południu, 4 /5 godzin dziennie

• wynagrodzenie zawsze na czas,

• wsparcie w procesie zatrudnienia obcokrajowców ( pomoc w przygotowaniu dokumentów i ich wypełnieniu).

• możliwość awansu i rozwoju, firma aktualnie bardzo intensywnie sie rozwija i poszerza swoją działalność więc w najbliższym czasie na pewno będziemy potrzebować osób na stanowiskach koordynatorów

OCZEKUJEMY:

• dokładności i sumienności w wykonywaniu swoich obowiązku

• dyspozycyjności

• chęci do pracy, doświadczenie mile widziane ale nie konieczne

Lokalizacja

Długołęka,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Długołęka
ID: 902672456