2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Świecie
Dodane 11 kwietnia 2024

Praca przy projekcie montażu instalacji przemysłowej

Lokalizacja

Świecie

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Grupa EwiKor zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych oraz serwisem maszyn i urządzeń papierniczych, przyjmie do pracy przy projekcie montażu instalacji przemysłowej, inżyniera mechanika lub osobę o wykształceniu z pokrewnej dziedziny.

Okres zatrudnienia 6.05-5.06.2024, praca po ok. 12h dziennie (do uzgodnienia),

miejsce: Świecie

forma zatrudnienia: umowa-zlecenie

obowiązki: prace pomocnicze przy koordynacji projektu, w szczególności:

- zbieranie informacji od zespołu o postępach prac i nanoszenie ich na harmonogram (MS Project),

- wsparcie montażystów poprzez przygotowywanie zrzutów z modelu 3D.

Wymagania:

sumienność i uważność, podstawowa znajomość MS Project i Naviswork Freedom.

W CV proszę dopisać klauzulę o ochronie danych osobowych.

Lokalizacja

Świecie,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Świecie
ID: 911059582