2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Wielkopolskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Poznań
  6. Rolnictwo i ogrodnictwo - Junikowo
Dodane 16 maja 2024

Praca przy produkcji roślin ozdobnych Grunwald dla Polki

Lokalizacja

Poznań, Junikowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • Praca przy uprawie i pielęgnacji roślin

  • Przygotowanie roślin do sprzedaży (np. pakowanie, doniczkowanie, etykietowanie).

  • Prace porządkowe na terenie szkółki lub gospodarstwa ogrodniczego.

  • Przygotowanie i pakowanie zamówień do wysyłki.

  • Pielęgnacja roślin w szklarniach

Wymagania:

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku 6-16 (możliwość dopasowania się w tym przedziale godzinowym)

  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w ogrodnictwie, choć nie zawsze jest wymagane.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność.

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania.

  • Brak nałogów

  • Gotowość do pracy na umowę zlecenie po okresie próbnym umowa o pracę,

  • Proszę tylko o kontakt kobiety Polki najlepiej z Grunwaldu lub okolic

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Junikowo
ID: 918659758