2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Ursynów
Dodane 20 maja 2024

Praca przy wysyłaniu zamówień w sklepie internetowym z odzieżą

Wynagrodzenie

30 - 31 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukuję do pracy dziewczyny - studentki, do pakowania odzieży w sklepie internetowym.

Obowiązki:

1. Pakowanie odzieży

2. Przyjmowanie i prasowanie zwrotów

3. Wystawianie faktur

4. Obsługa klienta (telefony + email)

5. Przyjmowanie towaru do magazynu i pilnowanie stanów magazynowych

Mile widziana:

-status studenta lub ucznia

-znajomość j. angielskiego

-śledzenie trendów w social mediach

-umiejętność tworzenia grafik i\lub krótkich filmów

Szukam osób otwartych na nowe zadania, pomysłowych oraz odpowiedzialnych!

Duża możliwość rozwoju po opanowaniu podstawowych prac w sklepie.

Praca 4h dziennie lub 2-3x w tygodniu po 8h od poniedziałku do piątku w godzinach między 8:00-16:00 z możliwością ustalenia, gdyż poszukujemy 2 osób na pół etatu. Niewielka część prac może być robiona zdalnie.

Praca od zaraz!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 919271422