2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Mazowieckie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Piaseczno
Dodane 20 maja 2024

Praca przy KONIACH Sportowych

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Obowiązki:

  • Opieka nad zwierzętami końmi,

  • Sprzątanie i utrzymanie czystości w miejscach przebywania zwierząt.

  • Karmienie i pojenie zwierząt.

  • Prace gospodarcze i naprawcze (np. koszenie trawy, naprawianie ogrodzeń).

  • Nadzór nad zdrowotnością i żywieniem zwierząt.

  • Obsługa maszyn rolniczych i sprzętu (np. ciągniki, ładowarki).

  • Wyprowadzanie i sprowadzanie zwierząt (np. koni na padoki).

  • Praca zmianowa lub w systemie określonych godzin.

  • Drobne prace porządkowe i obsługa stajni.

Wymagania:

  • Chęci do pracy

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 919566049