2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Opolskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Kórnica
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca przy cielętach

Wynagrodzenie

4 300 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kórnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

° Pojenie cieląt - obsługa taksówki mlecznej

° Ścielenie budynków inwentarskich

°Utrzymywanie czystego i bezpiecznego miejsca pracy, a także przestrzeganie zasad BHP.

°Utrzymywanie odpowiedniej ilości pożywienia i wody do dyspozycji zwierząt przez całą dobę.

Nasze wymagania

°Pozytywne nastawienie do dużych zwierząt i empatia.

°Umiejętność obsługi narzędzi i maszyn rolniczych używanych w hodowli lub chęć nauki.

°Odpowiedzialność za swoje obowiązki i zdolność do pracy samodzielnej, ale także umiejętność pracy w zespołem.

°Atutem będzie posiadanie uprawnień do prowadzenia pojazdów (np. prawa jazdy kat T)

795•130•321

Lokalizacja

Kórnica,

Opolskie

Opolskie, Kórnica
ID: 915429450