2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Wielkopolskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Kiedrowo
Dodane 20 maja 2024

Praca przy cielętach

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kiedrowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnię pracownika do opieki nad cielętami w gospodarstwie rolnym

Miejsce pracy:

·         Kiedrowo, 62-100 Wągrowiec

Zakres obowiązków - OPIEKA NAD CIELĘTAMI

·         pojenie Taxi Milch,

·         obsługa odpajalni cieląt,

·         karmienie,

·         ścielenie,

·         inne prace porządkowe na terenie gospodarstwa

Oczekujemy:

·         Dokładności, zaangażowania i uczciwości

·         Umiejętności pracy w zespole

·         Dyspozycyjności

·         Mile widziane doświadczenie przy hodowli bydła mlecznego

·         obowiązkowe prawo jazdy kat. B lub B+E

Oferujemy:

·         Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

·         Możliwość nawiązania długiej współpracy

·         Ciekawą i pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze

·         Pracę w nowoczesnym zautomatyzowanym obiekcie

·         Wyżywienie

·         Dodatkowe premie po okresie próbnym

Kontakt telefoniczny lub przez portal OLX

+ 4 8 6 6 5 9 6 0 4 0 8

Lokalizacja

Kiedrowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kiedrowo
ID: 879589965