2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Żywiec
Dodane 11 maja 2024

Praca przy budowie dróg- pracownik fizyczny

Lokalizacja

Żywiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo Mostowych Wadowice Sp. z o.o., firma z ponad 30 letnim doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji rynkowej w związku z otwarciem nowego oddziału w Łękawicy k. Żywca (dawny DROMIL) obecnie prowadzi rekrutację na stanowiska:

  • pracownik fizyczny

  • pracownik bitumiczny

  • operator walca

Praca na terenie powiatu żywieckiego!

Wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od umiejętności i zaangażowania.

Zakres obowiązków:

  • dbanie o powierzony sprzęt

  • czynny udział w pracach związanych z budową i remontami nawierzchni drogowych

Możliwość podniesienia kwalifikacji. Oferta skierowana do osób mieszkających w odległości nie dalej niż 30km od Żywca.

Firma uczciwa, poszukuje ludzi pracowitych, bez nałogów, konkretnych, solidnych oraz odpowiedzialnych.

Zapewniamy umowę o pracę oraz stałe zatrudnienie w stabilnej firmie.

Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, umiejętności oraz zaangażowania - stawka do uzgodnienia indywidualnego

 (płatności wynagrodzenia zawsze w terminie).

Chętnych do pracy proszę o przesłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

Lokalizacja

Żywiec,

Śląskie

Śląskie, Żywiec
ID: 773185487