2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Jaczków
Andrzej
Dodane 12 czerwca 2024

Praca przy budowie domów drewnianych w technologii szkieletowej

Wynagrodzenie

4 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jaczków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Szukasz pracy?

Firma WOJAX System poszukuje pracowników ogólnobudowlanych do prac przy budowie domów drewnianych wykonanych w technologii szkieletowej.

Jeżeli praca z drewnem to dla Ciebie przyjemność i szukasz ciekawej pracy przy budowie domów z drewna w technologii szkieletowej zapraszamy do kontaktu z nami i przesłanie swojego CV.

Poszukujemy pracowników na stanowiska:

  • Pracownik produkcji

  • Monter konstrukcji drewnianych

  • Stolarz-cieśla

  • Dekarz

  • Monter elewacji

  • Monter instalacji wodno-kanalizacyjnych

  • Elektryk

  • Pracownik do prac wykończeniowych

  • Pomocnik ogólnobudowlany

Twój zakres obowiązków:

  • wykonywanie różnorodnych prac w zakładzie oraz na terenie budowy w zależności od stanowiska

  • montaż i demontaż elementów budowlanych, wykończeniowych lub instalacji

  • współpraca z innymi członkami zespołu

  • utrzymywanie porządku na stanowisku oraz dbanie o narzędzia i materiały budowlane

  • znajomość norm i przepisów dotyczących pracy na budowie

Wymagania:

  • doświadczenie i umiejętności w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość branży i materiałów

  • sumienność punktualność

  • wysoka kultura osobista

  • terminowość i dokładność w realizacji zleconych prac

  • mile widziane prawo jazdy kat. B lub wyższe

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w zakresie 4000-7000 zł "na rękę""

  • praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku na terenie zakładu oraz prace wyjazdowe na teren budowy maksymalnie 5-cio dniowe

  • umowę o pracę

  • zgrany zespół współpracowników

Lokalizacja

Jaczków,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jaczków
ID: 920063952