2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Zachodniopomorskie
  5. Kierowca - Szczecin
  6. Kierowca - Centrum
Dodane 24 kwietnia 2024

Praca / Przewoźnik / Auto Partner / Szczecin, Stargard

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Spółka Auto Partner S.A., jeden z największych w Europie dystrybutorów części samochodowych w Polsce w związku z ciągłym rozwojem poszukuje firm / osób zainteresowanych podjęciem współpracy w zakresie realizacji lokalnych usług transportowych.

Jeżeli jesteś zainteresowany długofalowym współtworzeniem struktury logistycznej, wraz z jedną z największych firm dystrybucyjnych, a przy tym rozwijaniem własnej działalności to prosimy o kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Teren pracy: Szczecin, Stargard

Wymagania:

  • Prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia,

  • Posiadanie 10- 12 samochodów typu Fiat Fiorino, Fiat Doblo, Dacia Dokker itp.​,

  • Gotowość do samodzielnego podejmowania decyzji w przypadku sytuacji awaryjnych,

  • Dyspozycyjność,

  • Ukierunkowanie na długofalową współpracę.

Obowiązki:

  • Dostarczanie towaru do klientów,

  • Odbieranie zwrotów,

  • Dostarczanie dokumentów sprzedaży- faktury, paragony,

  • Staranne i sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • Współpracę z partnerem o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku,

  • Korzystne warunki współpracy w ramach długoterminowej umowy,

  • Regularne ładunki i trasy płatne w obie strony,

  • Opiekę wykwalifikowanego personelu,

  • Terminowe płatności dopasowane do potrzeb.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

AUTO PARTNER S.A. z siedzibą w Bieruniu przy ul. Ekonomicznej 20 oświadcza, że jest Administratorem danych osobowych pozyskanych w związku z trwającym procesem rekrutacyjnym. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji procesu rekrutacyjnego oraz wszelkich działań z nim związanych, w tym kontaktowania się z osobą, której dane dotyczą w związku realizacją procesu rekrutacyjnego, realizacji procesu oceny i wyboru kandydata do pracy, weryfikowania kwalifikacji kandydata (w postaci rozmów kwalifikacyjnych, testów, zadań itp.). Przysługujące uprawnienia: prawo żądania dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia (na warunkach określonych w art. 17 RODO), ograniczenia przetwarzania (na warunkach określonych w art. 18 RODO), prawo do przenoszenia danych (na warunkach określonych w art. 20 RODO), prawo do sprzeciwu (na warunkach określonych w art. 21 RODO), prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie (wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem) oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie (https)://autopartner.com/klauzula-informacyjna-rekrutacja/.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 912418574