2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Poznań
  7. Przedstawiciel handlowy - Stare Miasto
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca - Przedstawiciel handlowy ds. OZE i termomodernizacji

Wynagrodzenie

5 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Opis

Witajcie!

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która poszukuje przedstawicieli handlowych do firmy zajmującej się programem "Czyste Powietrze". Jako generalny wykonawca, nasza oferta obejmuje:

  • instalację pomp ciepła

  • kotłów na pellet

  • docieplenia (ściany, stropy, dachy)

  • wymianę stolarki okiennej / drzwiowej

  • instalacji fotowoltaicznych

  • pozyskiwanie dotacji

    Oferujemy:

    • szkolenia

    • wsparcie na każdym etapie

    • system umożliwiający docieranie do klientów i umawianie kilkunastu spotkań tygodniowo

    • elastyczny harmonogram pracy

    • atrakcyjny system wynagrodzeń bez limitów zarobków.

    • Eventy Integracyjne

    • Konkursy kwartalne oraz roczne

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów oraz obsługa klienta

  • Doradztwo dotacyjno-produktowe oraz sprzedaż

  • Przeprowadzanie audytów i dobór urządzeń

  • Tworzenie siatki kontaktów oraz poleceń

Wymagania:

  • Łatwość w budowaniu relacji i nawiązywaniu nowych kontaktów

  • Dyspozycyjność czasowa (forma elastyczna)

  • Wysoka dyscyplina i duża motywacja do pracy oraz osiągania nowych kompetencji i wyników

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Pełne zaangażowanie oraz sumienne wykonywanie zadań

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Jeśli jesteś przedsiębiorczy i lubisz wyzwania, to zapraszam do przesłania swojego CV. Czekamy na ambitnych kandydatów, którzy chcą pracować oraz nie boją się wyzwań.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 914022956