2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Piła
Dodane 21 kwietnia 2024

PRACA! Przedstawiciel handlowy branża IT

Lokalizacja

Piła

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

*Firma BUDCOMART PC poszukuje przedstawiciela handlowego*

*Lokalizacja:* PIŁA

*Rodzaj umowy:* ETAT 1/1

*Doświadczenie:* Mile widziane

*Opis stanowiska:*

Firma BUDCOMART PC, poszukuje ambitnego i dynamicznego przedstawiciela handlowego, który dołączy do naszego zespołu. Jeśli jesteś osobą z pasją do sprzedaży, cechuje cię komunikatywność i zdolność do budowania trwałych relacji z klientami, to ta praca jest dla Ciebie!

*Obowiązki:*

- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami.

- Prezentowanie produktów/usług firmy oraz przekazywanie korzyści klientom.

- Negocjowanie warunków handlowych i finalizowanie umów.

- Przygotowywanie raportów dotyczących działalności handlowej.

*Wymagania:*

- Umiejętności interpersonalne oraz zdolność do budowania relacji z klientami.

- Dobra organizacja pracy i samodyscyplina.

- Chęć rozwoju w dziedzinie sprzedaży.

*Oferujemy:*

- Wsparcie w rozwoju zawodowym.

- Konkurencyjne wynagrodzenie prowizyjne.

- Samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów.

Jeśli jesteś gotów/chętny do podjęcia wyzwania i dołączenia do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV poprzez formularz OLX.

Firma BudComArt PC to miejsce, gdzie twoje umiejętności i zaangażowanie będą cenione, a twój rozwój zawodowy będzie wspierany. Dołącz do nas i pomóż nam osiągnąć sukces!

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 864861117