2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Toruń
Olga
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca przedstawiciel handlowy

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Firma produkcyjna - dostawca maszyny i urządzenia do branży mięsnej – w związku z rozszerzeniem oferty handlowej – poszukuje kandydata na stanowisko:

 Przedstawiciel handlowy

 Miejsce pracy: Toruń (cała Polska)

Opis stanowiska:

• sprzedaż dodatkowych uzupełniających urządzeń z oferty firmy

• pozyskiwanie nowych klientów na dodatkowe urządzenia

• obsługa bieżących zapytań i zamówień od klientów

• utrzymanie relacji z klientami

• wyjazdy handlowe do potencjalnych klientów

Wymagania:

• wykształcenie- min. średnie

• doświadczenie w pozyskiwaniu klientów

• doświadczenie w branży spożywczej (mile widziana branża mięsna)

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• prawo jazdy kat. B

• odpowiedzialność, systematyczność, dyspozycyjność

Oferujemy:

• wynagrodzenie: podstawa + premia prowizyjna

• możliwość doskonalenia posiadanych umiejętności i wiedzy oraz nabywanie nowych

• dobrą atmosferę w zespole firmowym

• niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na danym stanowisku

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 874182131