2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Chrzanów
rekrutacja
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca Przedstawiciel Handlowy

Wynagrodzenie

5 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chrzanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Dystrybutor branży mięsno-wędliniarskiej w związku z rozwojem nowych tras, poszukuje przedstawiciela handlowego.

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji handlowych z istniejącymi już klientami firmy.
  • Realizacja planów sprzedażowych.
  • Doradztwo i przygotowanie ofert handlowych.
  • Reprezentowanie firmy i obsługa klienta na najwyższym poziomie.
  • Koordynowanie realizacji zamówień/dostaw.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego na rynku B2B.
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Umiejętność nawiązywania i budowania długoletnich relacji z klientami.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dużej samodzielności, odpowiedzialności i motywacji do pracy.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + jasny system prowizyjny).
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.
  • Ciekawą pracę w interesującej branży oraz możliwość nauki i rozwoju.
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy.

CV proszę składać na adres mailowy lub kontakt telefoniczny 73*****11

Lokalizacja

Chrzanów,

Małopolskie

Małopolskie, Chrzanów
ID: 711435454