2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Gostynin
Dodane 16 maja 2024

Praca projektant AutoCad

Lokalizacja

Gostynin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • ·        Opracowanie projektów dotyczących pomieszczeń typu clean room, projektów wykonawczych i powykonawczych

    ·        Prowadzenie koordynacji międzybranżowej,

    ·        Przygotowywanie zestawień materiałowych,

    ·        Weryfikacja dokumentacji projektowej oraz rozwiązywanie kolizji instalacyjnych,

    ·        Prowadzenie uzgodnień technicznych i projektowych,

    ·        Inwentaryzacja istniejących instalacji na budowie.

    ·        Wsparcie klientów w obszarze zagadnień technicznych,

    ·        Współpraca z działem produkcji i innymi odpowiedzialnymi za produkt,

    Nasze wymagania

    ·        Wykształcenie wyższe

    ·        Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku projektanta

    ·        Obowiązkowość, odpowiedzialność, samodzielność, wytrwałość w realizacji zadań,

    ·        Dobra organizacja pracy, współpraca w zespole,

    ·        Dobra znajomość AutoCad,  i Pakietu MS Office,

    ·        kreatywność, chęć samorozwoju i współpracy z innymi,

    ·        inicjatywa w działaniu i pomysłowość w poszukiwaniu rozwiązań,

    ·        Prawo jazdy kat.B,

    ·        Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziane)

    To oferujemy

    ·        stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prace,

    ·        uczestnictwo w ciekawych i innowacyjnych projektach,

    ·        wsparcie ze strony współpracowników,

    Administratorem Państwa danych osobowych jest

    GBD sp. z o.o., ul. Puławska 424, 02-884 Warszawa KRS: 0000484309, NIP: 527-270-46-11, REGON: 146-95-84-31

    Administrator będzie przetwarzał następujące kategorie Państwa danych: Dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, dane adresowe, dane dotyczące wykształcenia, dane dotyczące przebiegu dotychczasowego zatrudnienia, dane dotyczące zainteresowań.

    Pozostałe dane przetwarzamy na podstawie Państwa dobrowolnej zgody, którą wyrazili Państwo wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Lokalizacja

Gostynin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Gostynin
ID: 885979272