2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Warszawa
  6. Praca za granicą - Białołęka
Dodane 22 maja 2024

Praca produkcja Norwegia przy łososiu z zakwaterowaniem

Wynagrodzenie

100 - 150 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NorwegiaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Obowiązki:

Do zadań należy obróbka i pakowanie świeżego łososia, usuwanie łusek, kości i innych niechcianych elementów, kontrola jakości surowca przed rozpoczęciem obróbki oraz przestrzeganie standardów higieny i bezpieczeństwa.

Wymagania:

Wymagana jest gotowość do pracy w dynamicznym środowisku, umiejętność pracy w zespole, sumienność i precyzja w wykonywaniu obowiązków, elastyczność w pracy w systemie zmianowym (6-14 albo 14-22)

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie bezpłatne w pokoju 1 osobowym, pomoc w organizacji wyjazdu, pomoc koordynatora.

Jeśli zainteresowała Państwa oferta, prosimy o kontakt przez portal OLX z CV albo krótkim opisem swojej osoby, odezwiemy się do wybranych kandydatów. Parę wakatów wolnych na dzień dzisiejszy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 920216288