2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Częstochowa
  6. Praca za granicą - Wyczerpy - Aniołów
Aneta
Dodane 21 czerwca 2024

Praca produkcja Czechy. Darmowe zakwaterowanie. Spotkanie Wodzisław.

Wynagrodzenie

5 850 - 8 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Wyczerpy - Aniołów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: CzechyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

MIEJSCE PRACY

  • Kopřivnice lub Ostrava, Czechy

  • Spotkanie rekrutacyjne w Wodzisławiu Śląskim

  • Zapewniony darmowy przejazd do Czech na spotkanie w firmach produkcjynach oraz badania lekarskie

OFERUJEMY

  • Przeciętne ZAROBKI od 30 000 CZK

  • DARMOWE zakwaterowanie lub codzienny bezpłatny BUS

  • Tygodniowe ZALICZKI

  • Czeska umowa o pracę

OPIS STANOWISKA

  • Obsługa urządzeń produkcyjnych

  • Wykonywanie kontroli jakości podczas produkcji

  • Praca po 8 oraz 12 godzin

OCZEKUJEMY

  • Doświadczenie na produkcji

Nie czekaj, wyślij do nas swoje CV jeszcze dziś!

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.

Manuvia Polska (nr cert. 3289)

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Wyczerpy - Aniołów
ID: 920563098