2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Sosnowiec
Dodane 18 kwietnia 2024

Praca| Produkcja| Bez doświadczenia|do 6039,7 zł brutto

Wynagrodzenie

5 800 - 6 040 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Obecnie prowadzimy rekrutacje do firmy, która jest producentem systemów hamulcowych, głównie do samochodów i motocykli sportowych. Szukamy pracowników na stanowisko: Pracownika produkcji- bez doświadczenia!

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Darmowy przewóz pracowniczy ((z kierunków: Dąbrowa Górnicza, Lelów, Bliżyce, Włodowice, Myszków, Sosnowiec, Mysłowice, Olkusz, Bolesław, Zawiercie, Jaworzno, Sławków, Michałkowice, Czeladź, Będzin, Pradła, Rokitno, Jeziorowice, Sławniów, Grodziec, Sarnów, Psary, Katowice, Tychy, Poręba, Łazy, Zawiercie)

Oferujemy:

  • Stawka z premiami do 6039,7 zł brutto/msc.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio pod zakład

  • Praca w systemie 4-brygadowym - 8 godzinnym

  • 2 tygodniowe szkolenie wdrażające

  • Bezpłatny transport pracowniczy

  • Płatne nadgodziny

  • Paczki świąteczne dla pracowników i dzieci pracowników

  • Wydarzenia i konkursy pracownicze

  • Możliwość rozwoju oraz awansu

  • Pakiet Benefitów (karta MultiSport oraz ubezpieczenie)

  • Program poleceń pracowników (poleć znajomego do pracy i zgarnij 250 zł brutto).

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • Oczyszczanie odlewów żeliwnych lub Obróbka maszynowa tarcz hamulcowych

  • Wstępna kontrola jakości produkowanych detali

  • Utrzymanie ruchu na linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym - 8 godzinnym.

  • Chęć do nauki.

Zapraszam do kontaktu pod numerem: + 48 504 791 396

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 909368094