2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Lipka
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca Prim Ostrówek

Wynagrodzenie

4 241 - 4 242 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lipka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy: Ostrówek ul. Kolejowa 46 w sieci "Prim Market"

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta,

  • dbanie o estetyczny wygląd i właściwą ekspozycję towarów,

  • utrzymywanie porządku i czystości,

  • dbałość o jakość towaru, prawidłowe oznaczenia i terminy ważności.

Nasze wymagania

  • zaangażowanie, chęć do pracy,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności.

  • doświadczenie w pracy w sklepie spożywczym.

Mile widziani studenci/uczniowie - umowa zlecenie 27,70 netto/godzina.

Oferujemy:

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

• Umowę o pracę, stabilność zatrudnienia,

• Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,

• Terminową wypłatę wynagrodzenia,

• Dodatkowe ubezpieczenie,

• Atrakcyjny pakiet medyczny

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dołączenie do CV zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści:

„Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest SPS Handel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Grójecka 194 lok. 91, 02 – 390 Warszawa, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych w przyszłych rekrutacjach na powyższe stanowisko lub inne stanowiska. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Lokalizacja

Lipka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Lipka
ID: 901163362