2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Gołaszyn
FBSerwis, Dział Personalny
Dodane 01 maja 2024

Praca - Pracownik Utrzymania Drogi

Lokalizacja

Gołaszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

FBSerwis SA, będąc częścią Grupy Budimex poszukuje Pracowników Utrzymania Drogi.

JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?

  • Całoroczne kompleksowe utrzymanie drogi ekspresowej (m.in. koszenie trawy, prace naprawcze i konserwacyjne, w sezonie zimowym odśnieżanie)

  • Naprawę barier energochłonnych

  • Ustawianie, wymiana oraz czyszczenie znaków drogowych

  • Oczyszczanie odwodnienia, rowów, sprzątanie pasa drogowego

  • Zabezpieczanie miejsc wypadków oraz prac drogowych

SPRAWDŹ, CZY TO CIEBIE SZUKAMY?

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

  • Masz zapał i chęć do pracy na świeżym powietrzu

  • Jesteś gotowy/-a do pracy zmianowej

  • W każdej sytuacji dbasz o bezpieczeństwo swoje i innych

Prawo jazdy kat. C lub C+E będzie dodatkowym atutem

SPRAWDŹ, CZY MAMY WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ?

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia

  • Możliwość wyrobienia dodatkowych uprawnień na koszt firmy

  • Prywatną opiekę medyczna z możliwością rozszerzenia o pakiet stomatologiczny

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie do karty sportowej

  • Możliwość skorzystania z kursów językowych w formie online

  • System premiowy uzależniony od zaangażowania i efektywności

  • Konkursy dla pracowników i ich dzieci, w których do wygrania są wartościowe nagrody rzeczowe oraz pieniężne

Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin lub imienin

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gołaszyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gołaszyn
ID: 912368817