2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Żmigród
Dodane 02 kwietnia 2024

PRACA Pracownik produkcji Żmigród PCG PLANTAG

Lokalizacja

Żmigród

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PCG PLANTAG

Jesteśmy międzynarodową, dynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika produkcji.

(oferta pracy skierowana jest zarówno do kobiet jak i mężczyzn)

Siedziba naszej firmy znajduje się w Żmigrodzie.

Zakres obowiązków:

·         Obsługa prostych maszyn i urządzeń

·         Obsługa urządzeń pomiarowych (wagi)

·         Pomocnicze prace magazynowe

Wymagania:

·         Gotowość do pracy

·         Sumienne i odpowiedzialne podejście do pracy

·         Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

·         Pracę w stabilnej firmie

·         Umowa o pracę na pełny etat

·         Pracę w systemie I zmianowym (8:00 - 16:00)

Swoją aplikację możesz przesłać na adres email lub skontaktować się pod numerem telefonu 69*******77 lub 696 070 180

Lokalizacja

Żmigród,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Żmigród
ID: 908957756