2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Brzesko
Dodane 08 maja 2024

Praca - pośrednik nieruchomości

Wynagrodzenie

4 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brzesko

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Witaj, poszukujemy współpracownika do biura nieruchomości w Brzesku. Potrzebujemy osoby samodzielnej i zaangażowanej, która potraktuje tę pracę jako swoje główne zawodowe zajęcie, która będzie chciała rozwijać swoją markę osobistą jako agenta – we współpracy z naszą firmą.

Twoje zadania:

  • działanie jako samodzielny pośrednik, przy naszym wsparciu;

  • spotkania z klientami, pozyskiwanie nowych nieruchomości do sprzedaży;

  • przygotowywanie ofert, opisów, zdjęć;

  • kontakt z osobami poszukującymi, prezentowanie im nieruchomości;

  • negocjacje z klientami sprzedającymi i kupującymi, finalizacja transakcji;

  • przygotowywanie dokumentów do sprzedaży, kontakt z kancelariami notarialnymi, doradcami kredytowymi;

  • bycie mobilnym, prawo jazdy.

Zapewniamy:

  • przygotowanie do pracy, szkolenie z zakresu dokumentacji, szkolenie z obrabiania zdjęć, stałe wsparcie - nie tylko na początku współpracy;

  • prosty system dodawania ofert;

  • reklamę, stronę internetową, opłacone ogłoszenia na portalach branżowych i społecznościowych;

  • sesje zdjęciowe z drona, sesje zdjęciowe wnętrz domów i mieszkań wraz z usługą home staging;

  • służbowy telefon i laptop;

  • biuro w Brzesku;

  • elastyczne godziny pracy, możliwość pracy z domu, pracujesz ile chcesz, w dowolnych godzinach;

  • wynagrodzenie prowizyjne, zależne od wyników (sami pracujemy dokładnie w ten sam sposób).

Zależy nam na osobie, która jest otwarta i komunikatywna, potrafi sama zaplanować swój czas, dopilnować formalności i spraw klientów. Krótko mówiąc, jako pośrednicy „ogarniamy” naprawdę wiele rzeczy. Jeśli widzisz siebie jako osobę za biurkiem, której ktoś wyznacza zadania na dany dzień – to nie jest to. Jeśli widzisz siebie jako osobę samodzielną, aktywną i mającą zmysł organizacyjny – dobrze trafiłaś / trafiłeś :)

Nie jesteśmy typowym sieciowym biurem nieruchomości, bazujemy przede wszystkim na dobrych opiniach naszych zadowolonych klientów. Nie szukamy 10 agentów, których wymienimy za 2 miesiące. Szukamy konkretnej osoby do stałej współpracy. Więcej o nas na www.novido.pl

Jeśli spodobała Ci się ta oferta, prześlij nam list motywacyjny oraz swoje CV wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Odpowiemy na wybrane zgłoszenia. Zapraszamy!

Lokalizacja

Brzesko,

Małopolskie

Małopolskie, Brzesko
ID: 893949905