2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Katowice
  6. Sprzątanie - Bogucice
Dodane 15 kwietnia 2024

Praca pokojowa w centrum Katowic OD ZARAZ

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

W związku z chęcią zapewnienia naszym Gościom najwyższego standardu świadczonych usług, aktualnie poszukujemy osób na stanowisko pokojowej.

Wymagania:

  • dokładność wykonywanej pracy,

  • dostępność zarówno w tygodniu, jak i w weekendy (elastyczny grafik)

  • umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy,

  • odpowiedzialność i sumienność.

Obowiązki:

  • utrzymanie czystości pokoi oraz części wspólnych.

Co zyskasz dołączając do naszego zespołu?

  • Pracę w centrum Katowic.

  • Elastyczny grafik, dzięki któremu będziesz mieć czas na naukę czy rozwijanie swoich pasji.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Nie czekaj, tylko złóż swoje CV już teraz!

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 911921252