2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Dolnośląskie
  5. Ochrona - Oborniki Śląskie
Anna
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca- Placowy/ Pracownik porządkowy

Lokalizacja

Oborniki Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Claudie design - wiodący producent mebli tapicerowanych, obecnie poszukuje osoby na stanowisko: PLACOWY

Twój zakres obowiązków:

  • zabezpieczanie drewna i ręczne układanie elementów drewnianych

  • usuwanie odpadów

Nasze oczekiwania:

  • sprawność fizyczna

  • umiejętność pracy w zespole

  • uczciwość i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

  • nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy

 To oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dostęp do zaawansowanych rozwiązań technologicznych

  • Możliwość ustawicznego rozwoju umiejętności i podnoszenia kwalifikacji

Benefity:

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

O nas

Kim jesteśmy?

Claudie Design od 40 lat tworzy krzesła tapicerowane, które doceniają Klienci na całym świecie. To także miejsce, w którym koncentrujemy się nie tylko na produkowaniu wyjątkowych krzeseł, ale także staramy się przyciągnąć nietuzinkowych ludzi.

Jesteśmy otwarci na osoby pracowite, pełne pasji i kreatywne- ważny jest Twój głos!

Szanujemy różnorodność, bo ona nas wspiera w nieustannym rozwoju. Dzięki temu każdy znajdzie u nas swoje miejsce. W zamian oferujemy nie tylko świetną atmosferę, ale również konkurencyjne warunki zatrudnienia.

Teraz Twój ruch!

W aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych".

Zobacz kandydatów

Lokalizacja

Oborniki Śląskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oborniki Śląskie
ID: 901083415